Arachnea.org
 • Informacje o nas

  Informacje
  Strona ta powstała z myślą o polskich użytkownikach , tych początkujących, jak również tych zaawansowanych, którzy mogą nie tylko podzielić się swoją wiedzą, ale również dowiedzieć się czegoś nowego. Na stronie znaleźć można różne informacje związane z ptasznikami, opisy, galeria, oraz odpowiedzi na różne pytania związane ze środowiskiem pająków. Jest tu też forum tematycznie , na którym uzyskamy odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania, dotyczące ptaszników. Co jakiś czas w serwisie pojawiają się nowe artykuły i porady związane z gromadą Arachnida.

  Powstanie serwisu
  Serwis Arachnea.org powstał w 2004 roku. Jego podstawowym celem było zgromadzenie jak największej liczby różnego rodzaju informacji o gromadzie pajęczaków.

  Dość szybko jednak okazało się, że zapotrzebowanie na naszym rynku na tego rodzaju serwisy jest wciąż bardzo duże i serwis zaczął swój niekończący się pęd ku rozwojowi.

  Ważnym elementem w rozwoju serwisu było uruchomienie forum. Jest to miejsce spotkań wielu terrarystów na którym można podzielić się swoimi doświadczeniami. To co wyróżnia nasze forum od innych jest podejście do użytkowników. Chcemy aby każdy czuł się tu dobrze bez obawy, że spotka się z krytyką lub wyśmianiem. Nasi doświadczeni Opiekunowie chętnie wyjaśniają wszelkie problemy związane z hodowlą pajęczaków, jak również nie stronią od towarzyskich rozmów wprowadzających specyficzny i przyjacielski klimat.

  Misją serwisu jest dążenie do integracji całego środowiska terrarystycznego. Naszym celem jest być wszędzie tam, gdzie są nasi użytkownicy. Wasze potrzeby, które odczuwacie każdego dnia stają się potrzebami serwisu, który dąży do ich zaspokojenia. Naszym celem jest być lojalnym wobec użytkowników i mieć stale powiększające się grono lojalnych użytkowników. Wiemy, że jest to trudne zadanie, ale jesteśmy bardzo zdeterminowani aby ten cel osiągnąć.

  Mamy nadzieję, że docenisz nasz trud i staniesz się jednym z takich lojalnych użytkowników serwisu Arachnea.org

  Arachnea.org
  Serwis Arachnea.org stanowi ciągle powiększający się zbiór informacji o gromadzie pajęczaków. Dokładamy wszelkich starać, aby dostarczyć naszym użytkownikom jak najbardziej pełne materiały na interesujące i intrygujące ich tematy.

  Nasz serwis został podzielony na kilka części po to, aby ułatwić użytkownikowi poruszanie się po nim. W prosty sposób można odnaleźć informacje o różnego rodzaju Ptasznikach, poczytać ciekawe artykuły związane z trudną sztuką hodowli pająków czy wreszcie zobaczyć bogatą galerię.

  Serwis to nie tylko martwa litera - to również aktywny kontakt z użytkownikami za pomocą forum. Każdy, kto chce się poradzić innych hodowców jak hodować ptaszniki, może zrobić to poprzez zadanie pytania na tym forum. Również osoby o dużym doświadczeniu mogą na nim wymieniać się swoim doświadczeniem i nowinkami tematycznymi.

  Zapraszamy, zatem do samodzielnego korzystania zasobów naszego serwisu Arachnea.org i do pozostania jego wiernymi użytkownikami.

  Informacje na stronie
  Prawa do wszystkich publikacji znajdujących się na stronie należą do ich autorów i z nimi należy uzgadniać możliwość wykorzystania ich do dalszej publikacji.

 • Website Translator

 • Komunikat

  Początkujący hodowco!
  Przed rozpoczęciem zadawania swoich pytań na forum koniecznie zapoznaj się z FAQ o pająkach
  FAQ - Pytania i odpowiedzi
 • Pomoc Doraźna

  Doraźna pomoc online

  By przystąpić do Programu Mecenat i wybrać swojego Opiekuna należy zapoznać się z informacjami dostępnymi tutaj:

  Wejdź i przeczytaj
 • Programy Specjalne

  Program MECENAT

 • Kalendarz

  Lipiec   2022
  Su Mo Tu We Th Fr Sa
  1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31
 • Pomóż w rozwoju!

  Napisz do nasNapisz Artykuł
  Teksty na wysokim poziomie merytorycznym mogą liczyć na honorarium pieniężne

  Napisz do nasZgłoś błąd
  Jeśli w jakimś tekście zauważyłeś błąd zgłoś go Administracji