Witam! Chciałbym zaprosić wszystkich do projektu Quebrados.pl, zacznijmy od ekipy projektu. Cały zarząd ogólnej pracy nad projektem jest bardzo zapracowany by wszystko wypaliło. Każdy słyszał o innych serwerach które padały po dwóch tygodniach lecz wszystko się zmienia w tym oto projekcie. Administracja Quebrados.pl może zapewnić, że gamemode jest bardzo dobrze dopracowany i nie można nic zarzucić. Jesteśmy w stanie ciągnąć projekt nawet rok i dłużej. Oprócz bardzo dopracowanego forum które zostało zmienione stylistycznie są dodane dodatki w skrypcie działalności nam społecznościowego forum. Każdy z ekipy projektu ma wydzieloną pracę i opiekuje się tym co ma do zrobienia do końca istnienia projektu. Posiadamy uniwersalną domenę która bardzo kusi by wejść i zobaczyć projekt. Nasza powierzchnia dyskowa jest puki co dosyć majestatyczna gdyż posiada bardzo dużo miejsca i wszystko szybko chodzi jak powinno. Na naszym forum można znaleźć bardzo wiele konkursów które są bez żadnych skaz. Pierwszym naszym konkursem było uzyskanie 65 zł które zostanie przekazane użytkownikowi forum który oczywiście wygra tą loterię. Nie zapominając tez o naszym VPS, jest to na razie w fazie zakupu ale nie byle jakiego. Jesteśmy w stanie na naszym VPS umożliwić graczom bardzo dobrą rozgrywkę pomiędzy innymi graczami bez żadnych lagów / crashów / problemów. Mając nadzieję na przyszłość chcemy tylko prosić oglądającego naszej reklamy zaprosić do projektu Quebrados.pl by brał czynny udział na forum / portalu.

(przeszłość)

[...] W tych czasach El Quebrados tętniło życiem. Miejsca noclegowe były
wypchane po brzegi, w barach i sklepach tłoczyli się mieszkańcy i
przejezdni. A wszystko za sprawą masowo przejeżdżających turystów.
Większość z nich zmierzała do Las Venturas - królestwa bogatych. Tamte
lata przynosiły duże zyski barom, wszelakim knajpom, hotelom, sklepom,
czy też fryzjerom. Miejscowość nie narzekała na ciężkie życie, do czasu
dotarcia plotki o planowanej budowie drogi szybkiego ruchu, niedaleko
miasteczka. Przez dwa lata wszyscy zapomnieli o tej pogłosce, jednak
sprawa z autostradą powróciła w roku '72. Rozpoczęto wtedy prace nad
nową, bezpieczną autostradą. Mieszkańcy El Quebrados nie byli tą wieścią
zadowoleni. Dwa lata później prace zostały skończone, a turyście
zaczęli zmieniać swoją trasę na nową... Wkrótce, w miasteczku
opustoszało, na ulicach pojawiali się jego rdzenni mieszkańcy, którzy
chodzili bez celu po barach. Stacja paliw została całkowicie zamknięta,
połowa małych firm splajtowała, druga część przeniosła się do innych
miast. Przez 15 lat nic się nie zmieniało, do czasu aż kolejne, może
trochę mądrzejsze pokolenie zdecydowało że należy przywrócić miasteczku
dawną świetność. Zorganizowano wybory, w których uczestniczyło kilku
doświadczonych ochotników. Posadę burmistrza otrzymał niejaki Thomas
Bowell - burmistrz po odbytej kadencji w Los Sanos. Przedstawił on plan
odbudowy miasteczka. Wszystko potoczyło się po myśli obywateli, i po 3
latach miasteczko powróciło do "gry" dzięki licznym renowacjom oraz
zwiększeniu atrakcji miasteczka. Roku bierzącego, a dokładniej 23 marca,
zmarł burmistrz, Bowell. Ponownie ogłoszono wybory, w oczekiwaniu na
godnego kandydata.Nasz gamemode posiada bardzo obszerną opcję dla graczy która na pewno umili wszystkim granie na serwerze. Każdy gracz będzie miał do dyspozycji własną działkę którą będzie opiekował się jak najlepiej może. Są wbudowane w mapę obiekty które pozwalają nam się cieszyć okiem na serwerze. Każdy gracz piszący aplikację na biznes / frakcję / bądź też biznes prywatny może zrobić dla Siebie interior albo zlecić nam tą robotę by tylko cieszyć się pięknym wykonanym przez siebie aplikacją. Każdy gracz ma jeszcze szansę na napisanie bardzo pięknej aplikacji na Organizacje porządkowe / rządowe, bardzo zapraszamy do pisania kto tylko chętny a na pewno sprawdzimy ją i skomentujemy na forum - Jest też opcja poprawek!. A więc zacznijmy od spisu gamemodu które się puki co znajdują, wszelkie aktualizacje są pisane na naszym portalu / forum o których każdy jest w stanie się dowiedzieć.
W skład serwera wchodzi pełen dynamicznych funkcji skrypt, który na pierwszy rzut oka będzie nam pokazywać rozbudowane opcje i inne wszelakie systemy/moduły.
Pracę nad skryptem serwera trwały troszkę czasu, lecz czujemy nadal niedosyt więc planujemy wykonać kilkadziesiąt nowych funkcji lecz to będzie dla was niespodzianka.
Każdy nowy, gracz na sam start na serwerze zobaczy pełen zestaw dynamiki i nie tylko, wygląd gry jest jak najbardziej upiększony posiadamy wiele ciekawych Textdraw'ów które wy jako gracze użycie na naszym serwerze.

Do tego dochodzi wiele różnych klimatycznych rozwiązań i realistycznych posunięć takich jak:
Robienie BunnyHop'a, jest u nas dozwolone lecz nie będziemy skakać cały czas, po prostu nasza postać potknie się u przewróci na ziemie.

Zbyt mocne uderzenie, w naszą postać pojazdem lub czym kol wiek innym może spowodować naruszenie naszego stanu zdrowia.

Posiadamy Moduł Złamań który pokazuje nam czy nasza postać jest połamana w jakimś miejscu, jest to dobre rozwiązanie dla realizmu rozgrywki i nie tylko.

Wygenerowane kody dla graczy, po przez nasz system będą działać jako kody do poszczególnych opcji na serwerze, jeden z takich kodów można użyć po założeniu maski na postać, po założeniu wyświetli nam się napis "Nieznajomy KOD".

Selektywnym podejściem do innowacji jest opcja mycia naszej postaci, ta opcja działa w tedy gdy nasza postać nie myła się ani razu, bądź minęło od naszej kąpieli troszkę czasu, jeżeli pokaże nam się textdraw że nasza postać wymaga kąpieli, pokaże nam się pod nickiem, napis "( Brudny ) lub ( Brudny, Śmierdzący ), myśleliśmy nad latającymi muchami obok naszej postaci ale to już zależy od was użytkowników.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat skryptu odwiedź nasze forum, na pewno zobaczysz tam wiele nowych informacji!
www.quebrados.pl

Zapraszamy bardzo serdecznie!

UWAGA: Start Projektu 28.04.2012r Zapraszamy serdecznie!