Witam,

Chciałem przedstawić nowopowstały serwis http://echarity.tv/pl zajmujący się interaktywnymi transmisjami online. Do ustawienia transmisji wystarczy posiadać prostą kamerkę internetową, zarejestrować się na stronie http://echarity.tv/pl jako transmitujący i poczekać na zatwierdzenie konta.

Tyle tytułem krótkiego wstępu, teraz odpowiedź na najważniejsze pytanie: Po co?

Otóż serwis może być wykorzystany do promocji naszego hobby, do przedstawiania swoich pupili, swojej oferty, do przeprowadzania transmisji instruktażowych (jak np. kurs seksowania pająków). Wyjątkowe jest to, że serwis zapewnia bardzo wysoką jakoś transmisji (zarówno audio jak i wideo) a także posiada wbudowany czat, dzięki któremu można utrzymywać kontakt z widzami na bieżąco, odpowiadać na ich pytania i korzystać z ich porad i sugestii. Dodatkowo jest możliwość zbierania tak zwanych "datków" na wybrany przez Transmitującego cel - ot, można np. prowadząc ciekawe transmisje zbierać pieniądze na wyjazd na Borneo po kolejne gatunki zwierząt;)

Ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość transmisji (oczywiście trzeba pamiętać, że nie wszystko zależy od nas;)), pomoc techniczną, rady i wsparcie w realizacji pomysłów. Serwis jest w sieci dopiero ok. miesiąca, ale już mamy bardzo wielu osób zainteresowanych oglądaniem transmisji - przy ustaleniu z nami godzin transmisji możemy zagwarantować dość szeroką publikę (dotychczasowe transmisje oglądało do 2,5 tysiąca osób), aczkolwiek niekoniecznie jest to publika ukierunkowana akurat na terrarystykę, więc własne kampanie promocyjne na facebookach itp. są jak najbardziej mile widziane. Korzystanie z naszego serwisu może być świetnym uzupełnieniem promocji na portalach społecznościowych czy youtubie. Oczywiście nikt nie zmusza nas do siedzenia cały czas przed komputerem - transmisją może być także kamera ustawiona po prostu na terrarium z jakimś pupilem, a wystąpienia użytkownika mogą ograniczać się do np. cotygodniowych, zaplanowanych "programów".

Serwis jest w 100% darmowy, nie pobieramy żadnych opłat za rejestracje, transmisje, nie bierzemy prowizji od przekazanych "datków", nie wiążemy nikogo umowami. Rejestracja jest wymagana tylko dla transmitującychJest to serwis przeznaczony dla każdego, kto ma pomysł na "wirtualne wyjście do ludzi" ze swoją pasją - zarówno dużych hodowców jak i pojedynczych pasjonatów.

Naturalnie serwis nie jest ograniczany tylko do terrarystyki - wszelkie inne pomysły są również jak najbardziej do zrealizowania.

Warto pamiętać, że jesteśmy dopiero w początkach działania, więc przyszłość przed nami. Obecnie współpracujemy z dwoma schroniskami dla zwierząt, które w miarę możliwości starają się przedstawiać swoich podopiecznych.

W razie jakichkolwiek pytań i sugestii zapraszamy do kontaktu:
support@echarity.tv
PW
696-130-481
http://echarity.tv/pl

Pozdrawiam