Chciałam ostrzec wszystkich przed pewnym sprzedającym na Allegro, jego nick to AREK_TOBIASZ (Nick nie zawiera nazwiska tego pana więc regulaminu nie łamię).
Zacznę więc od tego że kupiłam u niego pająka A.purpurea, dla większego bezpieczeństwa pająka zapłaciłam za przesyłkę kurierską. Na przesyłkę czekałam kilka dni w końcu zaniepokojona że pająk może spędzić weekend w jakimś magazynie skontaktowałam się ze Sprzedającym który to przeprosił mnie za oczekiwanie gdyż nie wysłał jeszcze paczki i obiecał że w ramach rekompensaty dołoży mi jakiegoś gratisowego pajączka a paczkę wyśle w poniedziałek. Spokojnie więc czekałam przekonana, że człowiek może troszkę roztargniony ale jednak porządny. Paczka dotarła dopiero w czwartek bo raz że została wysłana we wtorek a dwa, że nie kurierem za którego zapłaciłam a pocztą polską. Po otwarciu paczki kolejne niespodzianki, pająki miały być dwa a był tylko jeden. Myślę, trudno, ważne że purpurea dotarła... ale kiedy otworzyłam pojemnik z pająkiem okazało się że tak... pająk dotarł ale jest umierający i nie ma jednej kończyny. Piszę więc do sprzedającego z reklamacją na co ten odpowiada wielce zaskoczony iż... On bierze odpowiedzialność jedynie za kuriera a paczka szła pocztą. (Tyle że ja zapłaciłam mu za kuriera i to że on mimo to wysłał tak jak wysłał nie jest moją winą). Po wymienieniu kilku maili obiecał zwrócić pieniądze. Czekałam kilka dni na koncie nadal nic nie przybyło więc napisałam maila... i znowu kilka dni czekania mimo że wcześniej odpowiedzi były bardzo szybkie. W końcu stwierdził, że tak w zasadzie to on nawet nie ma mojego numeru konta, a kiedy podałam numer stwierdził że nie dostał ode mnie żadnych pieniędzy więc nic nie będzie oddawał.
Człowiek robi wrażenie jakby nawet nie wiedział co i komu sprzedaje! Nie polecam!
Ja wszelkie potwierdzenia wpłaty posiadam więc nie daję za wygraną i skieruję sprawę do Allegro, może to nie była jakaś kosmiczna kwota ale już dla samej zasady nie odpuszczę.

Edit:
Dziś po wielu wymienionych mailach, okazało się że jednak otrzymał moją wpłatę i dostałam zwrot pieniędzy. Napsuło mi to sporo nerwów ale na szczęście zakończyło się dobrze.