Sebastian Madej aka Schecter - najgorsza osoba z jaką prowadziłem interesy. Zacznijmy od początku. (LINK DO TEMATU NA TCP [mazowieckie] Schecter - NIE POLECAM - Giełda - terrarium.pl )

Wystawiłem ogłoszenie zamiany kilkudziesieciu pająków. Dostaję PW od w/w osoby z propozycją zamiany na kilka dorosłych samic

Cytat
samice;
L. diffilicilis 10DC gotowa do kopulacji 150
L. striatipes 8,5DC też pewnie gotowa 90
N. chromatus 7DC 80 zł
B. albopillosum ~7DC z papierem 80
H. petersii adult samica+ dwa młode 80
D. fasciatum ~5DC gotowa do kopulacji 80
-------------------------
B. emilia L6 45
H. lividum samiec sub 50

Wszystko zostaje ugadane, przygotowuje się do przekładania pająków, gdy nagle dostaje wiadomość, że samica L. diffi dostała po wylince DS (!!) i lewdo żyje.

Cytat
btw zauważyłem że samica lasio diffilicilis po wylince ma objawy DS i boję się ją sprzedawać, bo pewnie padnie ;_;Ok... gdy dorzucam do wymiany samicę C. darlingi, Lasio ma tylko pokrzywione 2 odnóża bo "za wcześnie wstała po wylince". Mówię ok, trudno. (już mi zaczynało coś śmierdzieć


Cytat
Okej

a co z tą diffi?Sebastian Madej
Nie mam pojęcia. Za wcześnie wstała po wylince (?) i ma krzywe dwa odnoza,Jedziemy dalej. Dorzuciłem coś tam znowu. Madej miał dorzucić M. balfouri L4. który jak się okazało na 2 dzień UCIEKŁ. Dokładnie tak :)

Dalej są jeszcze większe jaja. Nagle zaczął rezygnować z połowy pająków, tu zamieniał tma podmieniał, aż w końcu stwierdził że go na nie nie stać.
W tym miejscu postawiłem sprawe jasno - skoro rezerwował to się wymieniamy albo leci negatyw z mojej strony (nie mam czasu na bawienie się w kotka i myszke z jakimiś małolatami)

Gość po raz kolejny zmienia zdanie, dorzuca mi jakieś gratisy i mówi że wymiana na pewno dojdzie do skutku. Taaaa

Cytat
Sebastian Madej
okej, to już dogadane na 200% rozumiemy się oboje?Myślę sobie wszystko pięknie. Pozostaje wsiąść w pociąg i po świętach dokonać wymiany.


Cytat

Sebastian Madej
Sory że przeszkadzam, święta etc Ale może chcesz kupić te samice po promocyjnych cenach? Bardzo pilnie potrzebuję dużej gotówki, a pajunów od ciebie nie sprzedam szybko. Wesołych Świąt
Cytat

Sebastian Madej
A nie masz kupca na pajuny od ciebie? Ja nawet nie będę miał gdzie ich trzymać

Nie powiem co mnie zaczęło strzelać :)
Schecter aka Madej dn 07.04.2015 miał udać się pociągiem do Wrocławia (trasa WWA-Wrocław), zapewniając mnie że pociąg zatrzymuje się w Łodzi. Miałem tam wsiąść i podczas trasy miało dojsć do rzekomej transakcji.

Nie dostaje żadnych wiadomości od 2dni więc do niego piszę (widząc że jest na facebooku do tego dodawał posty w grupie arachnea org przed godziną 13). Odpisuje mi po godzinie 14:

Cytat

Sebastian Madej
Właśnie wstałem, pociąg 22.45 Kiedy będzie w Łodzi? Tego nie widzę ani na pkp ani na internecie


Sprawdzam każdy możliwy kurs i nie ma takiego połączenia bez przesiadki. Więc chcę napisać w celu wyjaśnienia. Co mnie zastaje? Zostałem usunięty ze znajomych na fb (hahahahah) + zablokowano mi możliwość konwersacji.

To by było na tyle :) Jak widzicie w dzisiejszych czasach tak się załatwia sprawy. Usuwam cie z fejsbuka! łąaaaaaaaaaaaa


edit:
link do profilu Schecter - Ogląda profil - terrarium.pl
facebook- Sebastian Madej (warszawa/piaseczno) niestety nie mogę wkleić linka bo jak wspomniałem zostałem zblokowany
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006840016426
Kolejnym hitem było chwalenie się w grupie Arachnea na fb, że jego ns kupiony 2 mce temu wyliniał na dorosłego samca - gdzie mnie od początku informował że jest to samiec sub ;)