Witam,
z dniem wczorajszym zostały dokonane modyfikacje w poszczególnych działach dla forum ogólnego 'Targowisko'. Wprowadzone zmiany obejmują:

1. Ze względu na zgłaszane prośby od użytkowników dotyczące możliwości zwiększenia częstotliwości podbijania ofert w dziale 'Bezpieczne zakupy', wprowadzony został automat umożliwiający użytkownikowi podbijanie swojej oferty co 7 dni. Pozostałe zapisy w regulaminie i zasady funkcjonowania działu pozostają bez zmian.

2. Od jakiegoś już czasu funkcjonował a teraz został już konkretnie zdefiniowany dział 'Samce pająków - oferty kupię, sprzedam, wypożyczę, oddam bądź zamienię!' . Założeniem tego działu, jest gromadzenie i umożliwienie jak najszybszego dotarcia do wszelkich ofert związanych z samcami pająków. Szczególnie powinno być to wygodne miejsce oferowania dla wszystkich osób poszukujących/posiadających dorosłych samców do rozmnażania. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem działu. Od dnia dzisiejszego wszystkie oferty związane z samcami pająków mają trafiać tylko i wyłącznie do tego działu.

W przypadku pytań lub wątpliwości, moderatorzy pozostają do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam
rossa