Arachnea.org

Wątek: Konkurs fotograficzny "Pająk w obiektywie"

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80
    A może zamiast dawac nagrody za 3 pierwsze miejsca lepiej zrobic 3 kategorie:pająk, skorpion, pozostały pajęczak i dac te nagrody autorom najlepszych zdjęc z tych kategorii, a nagrody nie musiałaby byc dopasowane bo ktoś kto hoduje ptaszniki może hodowac skorpiony i vice versa.

Zbanowany
    Za sponsoruj to wszystko ;D

Nie ma problemu, totka już puściłem :D. A tak na serio to przecież organizacja nie musi sponsorowac nagrody, można zrobić ogólną "składkę" np. po 5zł, jeśli zrzuci sie kilkadziesiąt osób które zrobiłyby to dobrowolnie to na nagrody starczyłoby, przynajmniej takie jest moje zdanie.

Zbanowany
    Nie widzi mi się jakakolwiek rozmowa o składkach na tym forum ;p Mówiąc prościej , słaby pomysł.

Awatar Robak
    Jeśli w konkursie pojawią się zdjęcia skorpionów lub też pająków właściwych z miłą chęcią coś za sponsoruje ;-) Zawsze tam jakiegoś malucha, podrostka znajdę ;)
    Podpis...

Pomysł ze składkami to tylko propoycja bo sądze że skoro konkurs ma przyciągnąć ludzi to nagrody muszą być coś warte. Myślę że organizatorzy raczej nie zasponsorują nagród jakiś bardzo wartościowych ze względu na to że jest ich 3, więc pozostaje jeszcze sponsor :)

Emeryt Awatar Obli
    Waddesdon
    Cytat Zamieszczone przez Darkness Zobacz posta
    Myślę że organizatorzy raczej nie zasponsorują nagród jakiś bardzo wartościowych ze względu na to że jest ich 3, więc pozostaje jeszcze sponsor :)
    Hm, ostatnio pula nagród przekroczyła 350 zł, nie wiem czy to dużo czy mało. Składka nie wydaje mi się dobrym pomysłem, mimo wszystko.
    Konkurs póki co jest prywatny, więc organizatorzy są zdani na siebie. Natomiast jeśli ktoś chce coś zasponsorować to nie widzę problemu w napisaniu pw do jakiegoś organizatora.

Ja czekam na wypowiedź Kuby i Macieja, co oni na inne kategorie. Jeszcze raz podkreślę, że ja jestem za niezmiennością formy i zakresu. : )

Darkness, jak masz pomysl to nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić drugi konkurs.
    Tatarata & serduszkodupne | Flickr | YouTube | Oferta | 2690

Nie działa? Napisz do mnie. Chcesz bana? Napisz do mnie. Działa? Nie zawracaj głowy.

Witam po małej przerwie ;) co do tego konkursu to jeszcze jest sprawa do przedyskutowania przez naszą trójkę (organizatorów) co do formy i nagród
    Sam mam mieszane odczucia co do samego konkursu, bo jak sami zauważyliście jest to konkurs organizowany przez osoby powiedzmy prywatne i jak do tej pory bez jakiejkolwiek pomocy ze strony "kolorowych" w konkursach które organizowałem czy byłem jednym z organizatorów zawsze nagrody byłe dosyć ciekawe (np. P.metallica)
    Kryteria konkursu prawdopodobnie troszkę się zmienią ,bo nie mam zamiaru nagradzać osoby które robią więcej złego niż dobrego dla forum :/
    Myślę ze pod koniec tygodnia wszystko będzie jasne co i kiedy startujemy z tym konkursem
    Pozdrawiam
    Hobby jednego z adminów to "piękne inaczej"
    Moje hobby to pająki

@Obli
    Chyba się nie zoruzmieliśmy, nagrody z poprzedniej edycji były o ile się nie mylę "właśnością" organizatorów(jeśli się mylę to mnie poprawcie) a mi chodziło o to żeby kupywać, stąd pomysł składki. Ja bym chętnie jakiś konkurs zorganizował ale problem w tym że nie mam nic na nagrode, no chyba że ktos chce szczeniaka bo mam nadstan :)

Wstępnie nowa edycja konkursu jest już omawiana ,prawdopodobnie termin zostanie ustalony od 20 sierpień do 10 września
    Jeśli znajdzie się jakiś sponsor to zapraszam na PW do organizatorów (lista sponsorów zostanie umieszczona w temacie konkursu,ewentualny sponsor jest zobowiązany przesłać nagrodę na swój koszt ) Szczegóły za kilka dni
    Życzenie miłej zabawy;)
    Powodzenia

Ten temat zamykam
    Hobby jednego z adminów to "piękne inaczej"
    Moje hobby to pająki

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)