Arachnea.org

Wątek: Terraria biotopowe + regał

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
    efekt zajebisty ziomek. terraria pustynne mega po prostu. jak robiłeś do nich ścianki? i jak osiągnąłeś tą piętrowość jakby? ;d
    PFK Kompany !

Fototemat

Naprawdę ładny efekt, wystrój też kapitalny. Tak z ciekawości, jeżeli nie jest to tajemnicą, ile wydałeś na całość? I własnie w jaki sposób spreparowałeś mech, który użyłeś do budowy ścianki tropikalnej?
    Ostatnio edytowane przez Ripek ; 01-10-12 o 14:53

Awatar Ckras
    Gdańsk
    smithi1, drzwiczki zabezpieczam u dorosłych na razie złożonym kawałkiem kartki papieru (na zdjęciach nie ma), u pajączków L9-10 nie zabezpieczam.
    Z chęcią zobaczę i skomentuję. Zatem czekam. :)

niuchaczzz, niestety ścianka pustynna to nie jest efekt mojej pracy, ale jest to styropian pokryty masą szpachlowo-klejową i posypany drobnym piaskiem. Podmalowany farbą akrylową (jest to zrobione na wzór piaskowca lub zbrylonego piasku, zależnie od kolorystyki). Piętrowość - nie do końca wiem co masz na myśli. :) Tła są z wypukłościami i podsypane piachem, ale to głównie dolna kondygnacja - na zdjęciach to się nie rzuca, ale te trzy terra tworzą całość z kryjówek, jest jedna góra jakby i trzy norki.

Ripek, koszta to ok. półtora tysiąca bez regału, czyli terraria, wystrój, ogrzewanie, oświetlenie + kleje itp. drobne rzeczy.
    Mech dostałem ususzony w gratisie do pewnego zamówienia, także nie powiem Ci. :)

Awatar Ckras
    Gdańsk
    Pozwolę sobie odświeżyć, bo prawdopodobnie w przeciągu miesiąca/dwóch będę chciał sprzedać cały komplet, czyli regał, terraria, pajączki i wystrój, który pozostał. Jeżeli będą chętni to proszę o priv, a pozostaniemy w kontakcie.

Właśnie wszystko czytam, jestem pełen podziwu, a tu nagle sprzedajesz :D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)