Arachnea.org

Wątek: Zbieranie i jedzenie ptaszników w Kambodży-Pajęczy dziennik A. Smith'a

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
    Problem ten dotyczy nie tylko ptaszników, ogólnie ludzie są po prostu głupi. Trochę zapuszczę offtopic, ale z tym tematem bardzo skojarzył mi się film, który ostatnio widziałem na VOD: Bezrybie - program dokumentalny VOD - więcej info na www.endoftheline.com

Bardzo interesujące i jeszcze bardziej denerwujące, i przygnębiające.

Awatar pancerz1d
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez hetman Zobacz posta
    Do tego niektóre gatunki braszek są już tak rzadko spotykane, że niehybnie za parę lat wogólne nie będą hodowane.
    Niedawno czytałem na arachneii ten artykuł "Morfologiczne i kolorystyczne różnice u Brachypelma vagans" wyraznie jest tam napisane

Rodzaj Brachypelma rozpowszechniony jest na ok. 30 % terytorium Meksyku przez 14 gatunków (B. annitha, B. albiceps, B. auratum, B. baumgarteni, B. boehmei, B. emilia, B. hamorii, B. khlenbergi, B. klaasi, B. schroederi, B. smithi, B. vagans, B. verdezi), w tym jeden endemiczny gatunek dla Półwyspu Jukatan - B. epicuraneum (Smith 1994; Platnick 2011).
    PO PRZESZUKANIU CAŁEGO INTERNETU NA SPRZEDAZ I W OGULE HODOWLACH JEST Z TEGO TYLKO 9 GATUNKÓW....
    To naprawde smtne:(
    Ostatnio edytowane przez pancerz1d ; 14-11-13 o 23:36 Powód: Błąd Ort

masakra, nie wiedziałam, że to aż na taką skalę jest ta konsumpcja...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)