Arachnea.org

Wątek: Ptaszniki Huberta :)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    @manegok dzięki, zdjęcia robię telefonem starym iphonem 7 ale dokupiłem z allegro obiektyw makro co się nakłada na aparat, stąd taka jakość. :)

Oligoxystre diamantinensis przeszedł wylinkę i powoli zaczyna nabierać barw, no piękny zaczyna się robić ten gnojek
    MPWN9662.jpg

Wszystko powoli rośnie, lecz niestety coś też odchodzi, ostatnio pożegnałem P.cambridgei, nie wiem dlaczego wydawało mi się że miał wszystko dobrze.Niestety dwa dni temu zastał mnie kolejny przykry widok, zastałem C.versicolor taką osowiałą, miała rozchylone chelicery i podkurczone przednie pary odnóży. Jej mi akurat bardzo szkoda, więc postanowiłem zawalczyć z nią. Miała dość wilgotno więc pomyślałem że ma za dużą wilgoć, przeniosłem ją do moczboxa i dałem parę kropli wody, na weekend wyjechałem z domu. Po powrocie nadal zastałem ją w podobnej pozycji, spryskałem moczboxa wodą a ona się rzuciła na krople i je spijała, próbowałem karmienia ale bez skutku. Wydawała się nwm do odratowania, więc zrobiłem jej nowy pojemnik. z korkiem i roślinką sztuczną, spryskałem wodą, dałem martwego karaczana obok niej i położyłem pojemnik blisko kabli grzewczych. Jeszcze żyje i mam nadzieje że jej się poprawi. Będę informował
    IMG_3974.jpg

aaa już widzę że będzie martwa za chwilę, przyszedłem z pracy. a ona na ziemi skulona nie reaguje prawie można ją przewrócić na plecy. Dałem ją na kaloryfer żeby miała bardzo wysoką temperaturę w pojemniku, może to pomoże bo jak nie to nic.

Caribeny już z nami nie ma. Miała piękny pogrzeb.JPG

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)