Serdecznie zapraszamy wszystkich na "IV Giełdę Zwierząt Egzotycznych we Wrocławiu". Odbędzie się 9-go grudnia, od 9:00 do 15:00 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, hol wejściowy budynku Centrum Dydaktyczno-Naukowym (akwarium).


Informacje do wystawców:
- Na giełdzie (wystawie) zwierząt egzotycznych jest całkowity zakaz sprzedaży zwierząt kręgowych! Nowe prawo zakazuje tego typu obrotu. Można jedynie przyjechać i zaprezentować swoje zwierzęta (kręgowce), wymienić się doświadczeniami, informacjami, kontaktami, lecz cała operacja sprzedaży jest surowo zakazana!!!

- Jako że jest to mikołajkowa odsłona giełdy, możecie się spodziewać niespodzianki przewidzianej dla każdego wystawcy. Szczegóły pozostaną tajemnicą.


Wystawcy będą mogli sprzedawać:
- terraria oraz ich wyposażenie.

- zwierzęta karmowe (oprócz żywych myszy,szczurów i innych zwierząt kręgowych, myszy i szczury mrożone można sprzedawać),

- owady,pajęczaki i inne bezkręgowce.

- preparowane bezkręgowce. Zarówno w gablotach jak i bez.

- narzędzia do preparacji bezkręgowców.

- wystawcy którzy byli na październikowej giełdzie mogą powiedzieć najwięcej jak to wyglądało. Dlatego polecam się skontaktować z nimi (np. RICO, SARNAC, MORPH).


Informacje dla zwiedzających:
- Jak już wspomniałem wyżej, jest całkowity zakaz kupowania zwierząt kręgowych egzotycznych od sprzedawców! Oraz całkowity zakaz przynoszenia swoich okazów na sprzedaż!

- Jako że jest to mikołajkowa odsłona giełdy. Z radością mogę ogłosić mikołajkową loterię konkursową!!! Loteria będzie odbywała się podczas trwania giełdy. Każdy uczestnik giełdy może wziąć w niej udział! Wystarczy uzupełnić specjalnie przygotowany do tego kupon (wpisać nr. telefonu), który będzie dostępny przy kasie, oraz być o godzinie 14:00 na podsumowaniu losowania. Do wygrania będzie atrakcyjne terrarium ufundowane przez firmę Terra-Robson, wyposażone w egzotyczne zwierzę oraz dekorację ufundowaną przez firmę Micro-World. Jeśli jesteś firmą która chciałaby też sponsorować jakąś nagrodę, proszę o kontakt do organizatora giełdy.

- Jak już szef serwisu Andrzej Piróg powiedział, wszyscy którzy będą w koszulkach Arachnea, mają wjazd za free!


Godziny otwarcia:
Dla sprzedających: od 8. do 16.
Dla zwiedzających/kupujących: od 9. do 15.


Miejsce:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
pl. Grunwaldzki 24 A

Giełda odbędzie się w holu, na parterze Centrum Dydaktyczno-Naukowego. Jest to duży przeszklony niebieski budynek naprzeciw Grunwaldzki Center.
Uniwersytet jest w samym centrum miasta, niedaleko pasażu Grunwaldzkiego, dlatego łatwo tam dojechać tramwajem w kierunku "BISKUPIN" (od PKP nr 2,4), autem, autobusem (od PKP nr 146 i 145).


Parking:
Dla sprzedawców będzie zapewniony bezpłatny parking na terenie uczelni. Już nie ma hasła, wszystko jest tak jak na ostatniej październikowej giełdzie.


Cena:
Bilet wstępu: 5 zł.
Bilet wstępu dzieci do lat 10: z biletem promocyjnym za darmo, bez biletu 2 zł.
Metr bieżący stolika dla sprzedawcy: 15 zł.
Podłączenie pod prąd dla wystawcy: 10 zł (niezależnie od metrażu).


Zamówienie metrażu stolika oraz kontakt informacyjny:
gg: 4769927
e-mail: pawel.thoma@MicRo-world.pl
tel: 692 577 758
W pierwszej kolejności będę rezerwował miejsca dla osób które odważyły się być na październikowej giełdzie, ponieważ zdaję sobie sprawę że przez te utrudnienia były pewne nerwy jak to będzie wyglądało. Proszę o potwierdzenie osób które wystawiały się w październiku, czy będą, oraz czy chcą te samo miejsce.


Opłata za stolik:
- Wpłata na konto bankowe przed giełdą (dane do przelewu podaję wyłącznie na e-mail sprzedawcy)
- Podczas trwania giełdy (od osób które nie zapłacą w formie przelewu bankowego)